Steviola® Koncentrát - práškové sladidlo zo Stévie

Stévia-koncentrát V poslednej dobe narastá záujem o nízkoenergetické ako aj diétne potraviny. V súčasnosti vzrástol záujem najmä o sladidlá na stéviovom základe, ktoré majú veľa kladných vlastností, ako sú sladkosť, rozpustnosť, stabilita, nízka energetická hodnota, a to bez toxických a karcinogénnych účinkov.

Steviola® Koncentrát je práškové sladidlo na báze glykozidov steviolu vyrobené z rastliny Stévia cukrová - Stevia Rebaudiana Bertoni. Je vhodné nielen pre ľudí trpiacich cukrovkou, obéznych ľudí a ľudí trpiacich vysokou kazivosťou zubov.
Sladivé látky - glykozidy steviolu, vyextrahované z Stévia cukrová - Stevia Rebaudiana Bertoni, majú nulovú kalorickú hodnotu.

Odteraz si môžete vychutnať svoje obľúbené jedlá a zákuzky bez ľútosti. Steviola® Koncentrát - práškové sladidlo zo Stévie cukrovej je vhodné na varenie, pečenie, zaváranie, na sladenie ovocia, nápojov a všade tam, kde chcete nahradiť cukor.

Steviola® Koncentrát - práškové sladidlo zo Stévie

  • vhodné na varenie, pečenie, zaváranie, na sladenie ovocia, nápojov a všade tam, kde chcete nahradiť cukor
  • 100% prírodný produkt
  • nulovú kalorickú hodnotu
  • je 300x sladší ako cukor
  • 100% bez cukru, 100% bezpečný pre vaše zuby
Zloženie: vykryštalizovaný extrakt z listov rastliny Stévia cukrová - Stevia rebaudiana Bertoni (glykozidy steviolu - z toho Rebaudiozid A 32,9%) - v čistote 95-97%
Neobsahuje cukor, droždie, pšenicu, lepok, sóju, mliečne výrobky, vajcia, farbivá, arómy, umelé konzervačné látky ani umelé sladidlá!
Dávkovanie: 1g zodpovedá 300g cukru.

Informácie pre diabetikov: 0 SJ (BE)
Hodnota ADI: 564 mg na 50 kg hmotnosti denne.

Priemerné výživové hodnoty
Energetická hodnota
Bielkoviny
Sacharidy:
- polyalkoholy
- cukry
Tuky:
- mastné kyseliny
Vláknina
Sodík
100 g
0 kJ/ 0 kcal
0 g
0 g
0 g
0 g
0 g
0 g
0 g
0 g
1 g
0 kJ/ 0 kcal
0 g
0 g
0 g
0 g
0 g
0 g
0 g
0 g

Balenie a cena:
25 g:
100 g:
8,40 €
20,06 €